Ma Gábor és Karina nap van.

2019-03-13 06:00:27 / Szerző: HajduPress

Sportkedd: nyertek a focisták, kikaptak a hokisok

A nagyobb felbontású fotók megtekintéséhez kattints a képre!
A Debreceni VSC 1-0-ra legyőzte a vendég Mezőkövesdet a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első, keddi mérkőzésén.

A találkozó egyetlen gólját Zsóri Dániel szerezte az 58. percben.
    A két csapat szombaton az OTP Bank Ligában játszott egymással, az eredmény akkor is 1-0 lett a hajdúságiak javára.
    A kupavisszavágót április 3-án rendezik.

Magyar Kupa, negyeddöntő, első mérkőzés:
Debreceni VSC-Mezőkövesd Zsóry FC 1-0 (0-0)
-------------------------------------------
gól: Zsóri (58.)

Szerdán játsszák:
Budaörsi SC (NB II)-Budapest Honvéd, Tatabánya 14.30
Puskás Akadémia FC-Soroksár SC (NB II) 15.00
Ferencvárosi TC-MOL Vidi FC 18.00

Az alap- és középszakaszgyőztes Ferencváros könnyedén verte az érthetően fáradt DEAC csapatát kedden a jégkorong Erste Liga elődöntőjének első mérkőzésén.

Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc szerdán folytatódik, ugyancsak Pesterzsébeten. Szombaton és vasárnap Debrecenben találkoznak a csapatok.
    A másik párban az Újpest és a Csíkszereda mérkőzik egymással, az az elődöntő szerdán kezdődik és csütörtökön folytatódik a Megyeri úton, aztán vasárnap és hétfőn Csíkszeredában lép jégre a két együttes.